Penziony v Bečići

Ubytování v Bečići v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Bečići. Většina penzionů v Bečići se od hotelů v Bečići liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Bečići.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Luka Villa StarStarStar

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Set in Becici in the Budva County region, Luka Villa is a 3-star property featuring free WiFi. Housed in a building dating from 2018, the villa is in an area where guests can engage in activities such as skiing and table tennis.


2. apartman margareta 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a garden, apartman margareta features accommodation in Becici with free WiFi and garden views. The property features city views. This homestay will provide you with a flat-screen TV, air conditioning and a living room.


3. Villa Bella Becici 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
88 %

Villa Bella Becici provides accommodation with barbecue facilities and free WiFi. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Some units have a terrace and/or balcony.


4. Apartments Oliva 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
0 %

Set in Becici, 6 km from Budva, Apartments Oliva offers a garden and free WiFi. All of the units feature a private bathroom, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Some units feature a seating area and/or a terrace.


5. Дом для отпуска 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
100 %

Set in Becici, Дом для отпуска features accommodation with free WiFi and a garden. Some units come with air-conditioned, a seating area with satellite flat-screen TV and a fully equipped kitchen. The holiday home offers a terrace.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: