Apartmány v Bečići

Potřebujete ubytování v Bečići ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Bečići. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Bečići má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


56 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3  » »»

1. Relax Apartment Becici 

Foto: Relax Apartment Becici
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Offering free WiFi and sea views, Relax Apartment Becici is an accommodation situated in Becici. Guests staying at this apartment have access to a terrace.


2. I&A apartment 

Foto: I&A apartment
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Situated in Becici in the Budva County region, I&A apartment has a balcony and garden views. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. This air-conditioned apartment has 1 bedroom and 1 bathroom equipped with a bath and a hair dryer.


3. Apartments Alesia Bečići 

Foto: Apartments Alesia Bečići
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Situated in Becici, Apartments Alesia Bečići provides accommodation with free WiFi, a flat-screen TV and a kitchen. A microwave and kettle are also featured. Budva is 4 km from the apartment.


4. Apartments Sunny Family 

Foto: Apartments Sunny Family
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Becici in the Budva County region, Apartments Sunny Family has a terrace and sea views. This property offers access to free WiFi.


5. Apartments Marina 

Foto: Apartments Marina
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
88 %

Set in Becici, Apartments Marina provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a flat-screen TV.