Ubytování v Bečići

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Bečići. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Bečići, kde najdeme města Rafajlovići, Babalonija, Pržno, Budva a Sveti Stefan.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. apartman margareta 

Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a garden, apartman margareta features accommodation in Becici with free WiFi and garden views. The property features city views. This homestay will provide you with a flat-screen TV, air conditioning and a living room.


2. Villa Bella Becici 

Pokojů: 4
Hodnocení hostů
88 %

Villa Bella Becici provides accommodation with barbecue facilities and free WiFi. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Some units have a terrace and/or balcony.


3. Apartments Oliva 

Pokojů: 3
Hodnocení hostů
0 %

Set in Becici, 6 km from Budva, Apartments Oliva offers a garden and free WiFi. All of the units feature a private bathroom, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Some units feature a seating area and/or a terrace.


4. Дом для отпуска 

Pokojů: 2
Hodnocení hostů
100 %

Set in Becici, Дом для отпуска features accommodation with free WiFi and a garden. Some units come with air-conditioned, a seating area with satellite flat-screen TV and a fully equipped kitchen. The holiday home offers a terrace.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: